Këto janë përgjimet që fundosën nipin e Enver Hoxhës, sot ndodhet në qeli

0
151

[ad_1]

Laboratori i kokainës në Xibrakë dhe përfshirja e nipit të Enver Hoxhës, Ermal Hoxha, ishte një prej operacioneve më të rëndësishme të zhvilluara nga policia në këto vitet e fundit.

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.