Carlo Ancelotti në Premierligë – GazetaExpress

0
183

[ad_1]

Strategu italian, Carlo Ancelotti ka konfirmuar se do të pushojë deri në verën e ardhshme pas shkarkimit nga Bayern Munich.

Sipas tabloidit britanik, The Sun, për Ancelottin interesim kanë shfaqur skuadrat e mëdha si: Chelsea, Liverpool dhe Arsenal, përcjell Express.

Ancelotti mund të rikthehet në Chelsea, në vend të Anconio Contes, i cili mund të largohet në fund të sezonit.

Por, italiani shihet edhe si pasardhës i mundshëm i Jurgen Kloppit dhe Arsen Wengerit, të cilët në nuk i kanë pozitat e sigurta. /Express/ 

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.