Foto/ Aksident në kryeqytet, makina përfundon në trotuar

0
214

[ad_1]

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të shtune në kryeqytet. Një makinë ka përfunduar në trotuar në rrugën e Durrësit, në tentativë për të shmangur përplasjen me një motor. Siç mund të shihet edhe në këto foto të siguruara nga tvklan.al, automjeti Benz është përmbysur dhe ka përfunduar në hyrje të një dyqani dhe lokali që gjendeshin aty pranë. Fotot tregojnë edhe një prej tabelave në rrugë të përkulur nga goditja. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar. Në vendin e ngjarjen kanë shkuar forca të shumta policore, që pritet të zbardhin rrethanat e këtij aksidenti./tvklan.al

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.