Ja pse femrat japoneze jetojnë më gjatë dhe nuk shëndoshen

0
298

[ad_1]

JAPONI -Femrat japoneze mbajnë rekordin botëror si më jetëgjatat në tokë. Sipas statistikave ato jetojnë mesatarisht deri në moshën 84 vjeçare. Gjithashtu ato janë edhe femrat më elegante. Po cili është sekreti i këtyre femrave? Naomi Morijama në librin e saj “Gratë japoneze nuk plaken ose shëndoshen” ka shpjeguar këtë dhe sekreti duket se qëndron […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.