VIDEO/ Arizona, një meteor i madh ndriçon qiellin e Phoenix

0
166

[ad_1]

Një citycam ka arritur të filmojë momentin e kalimit të një meteori në qiellin e Phoenix, në Arizana. Një spektakël i pazakontë që ka ndodhur rreth orës 20.30 ora lokale dhe që është parë dhe filmuar nga shumë banorë të zonës, edhe pranë shtetit të Californisë. (da.xha/BalkanWeb)

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.