Krimet e Rënda kërkojnë dënim përjetë për Denis Shtrazën

0
190

[ad_1]

Prokuroria për Krimet e Rënda ka dhënë pretencën për Denis Shtrazën ku kërkon burgim përjetë. Ai  akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut, ngjarje e ndodhur në Janar të vitit 2016 në qytetin e Durrësit. 33 – ­vjeçari i ka mohuar akuzat. Mbrëmjen e 6 Janarit, në qendër të Durrësit u rrëmbye nga disa persona Gazmend Çollaku. Ai u gjet të nesërmen i pajetë në fshatin Murqin të Krujës, i lidhur dhe i qëlluar nga disa plumba në kokë./tvklan.al  

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.