Të shtëna me armë në kryeqytet, qëllohet 22-vjeçari

0
169

[ad_1]

Një i ri është qëlluar me armë zjarri mesditën e sotme në rrugën “Teodor Keko” tek Unaza e Re në Tiranë. Nga burimet policore mësohet se i plagosuri është një 22-vjeçar me inicialet G.K, i cili është dërguar në spital. Shkaqet e ngjarjes janë të paqarta, ndërkohë që policia ka nisur hetimin për të identifikuar dhe arrestuar autorin.   Njoftimi i policisë: Më datë 16.11.2017, rreth orës 12.35, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në rrugën “Teodor Keko”, ndodhet një person i shtrirë në tokë. Menjeherë në vendgjarje kanë mbërritur shërbimet e Policisë dhe Ambulanca ku nga veprimet paraprake ka rezultuar se: Në rrugën “Teodor Keko” është gjendur i shtrirë në tokë shtetasi G.K, 22 vjeç, i cili dyshohet të […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.