Foto/ Asnjë i mbijetuar nga aksidenti ajror

0
109E përditësuar/ Autoritetet dyshojnë se nuk ka asnjë të mbijetuar nga aksidenti ajror i ndodhur këtë të premtë në Buckinghamshire të Anglisë. Disa persona dyshohet se kanë gjetur vdekjen pas një përplasje të një avioni të vogël dhe një helikopteri në qytetin anglez.  Sipas BBC në vendngjarje kanë shkuar autoritetet për të hetuar aksidentin ajror.  “Zyrtarët janë aktualisht në vendin e një aksidenti ajror pranë fshatit Waddesdon pranë Aylesbury”, tha një zëdhënës policie.  Një banor vendas that për MailOnline: “Babai im dëgjoi një zhurmë të madhe. Nëna ime tha se kishte parë një burrë që ishte duke vrapuar  për të raportuar përplasjen  pranë autoriteteve. Të gjithë po vrapojnë në vendin e ngjarjes për të ndihmuar shërbimet emergjente”. Tre persona mendohet […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.