Abuzoi seksualisht me vajzën e mitur, arrestohet 32-vjeçari nga Tirana

0
134DURRES- Një 32-vjeçar nga Tirana është vënë në pranga nga policia e Durrësit, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë 13-vjeçare. Sipas policisë së qytetit bregdetar, i riu Alfred Tereziu e ka çuar në hotel të miturën nga Kruja, dhe ka abuzuar me të. Ka qenë motra e së miturës ajo që ka […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.