“Dua të ndahem”, polici qëllon të dashurën, vret të atin dhe dy kalimtarë

0
211

[ad_1]

Një polic francez ka vrarë tre persona gjatë një debati familjar në një rrugë pranë Parisit, përpara se të vriste veten, shkruan BBC.   E dashura e tij, si dhe nëna e motra e saj, mbetën të plagosura gjatë incidentit, i cili ndodhi mbrëmjen e së shtunës në qytetin e Sarcellës. Personat që kanë mbetur të vrarë mendohet të jenë babai i të dashurës së tij dhe dy kalimtarë të rastësishëm. Kryebashkiaku i Sarcelles, qytet në veri të Parisit, tha se gruaja i kishte thënë së fundmi policit se donte të ndahej nga ai. Sipas gazetës Le Monde polici në fillim ka vrarë dy persona me armën e shërbimit.  “Ata ishin banorë të lagjes, i njihja mirë, sepse kam jetuar […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.