Kapet 1.3 ton kokainë në Francë, trafiku mes Europës e Kolumbisë, arrestohen dhe 3 shqiptarë

0
123Një sasi gjigante droge ka sekuestruar policia franceze gjatë ditës së sotme, duke zbuluar një rrjet të trafikut të kokainës mes Europës dhe Kolumbisë. Rreth 1.3 ton drogë u kapën në një vilë afër Bordosë, e destinuar për të furnizuar treguan europian. Kjo është një nga sasitë më të mëdha të kokainës të kapura nga […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.