Belen Rodriguez ndahet nga Andrea Iannone

0
1435Pas një viti e gjysmë, historia e dashurisë mes Belen Rodriguez dhe pilotit të Moto GP, Andrea Iannone, ka përfunduar. Sipas mediave rozë në Itali, ka qenë modelja me origjinë nga Argjentina ajo që ka kërkuar ndarjen nga Iannone, pavarësisht tentativave të këtij të fundit për ta bërë për vete. Piloti i njohur italian i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, madje po planifikonte të blinte apartamente në Milano e Nju jork për të jetuar bashkw me Belenin, por kjo e fundit ka refuzar. Prej kohësh përflitej për ftohje të çiftit, një prej më të ndjekurve nga mediat dhe paparacët. Shkaqet e ndarjes mbeten ende të panjohura, por nuk përjashtohet një ribashkim i Belen Rodriguez me ish-bashkëshortin Stefano […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.