Veliaj nderon me “Medaljen e Mirënjohjes” boksierin Ferit Keta: Kampion dhe shembull për të rinjtë

0
199

[ad_1]

Kampioni i sapo shpallur i Gjermanisë në boks, Ferit Keta, i cili mban njëkohësisht edhe titullin kampion Europe në Kikboks, u nderua me “Medaljen e Mirënjohjes” nga kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. I shoqëruar edhe nga i vëllai dhe trajneri i tij, boksieri i mirënjohur Ismail Keta, tre herë Kampion Europe në boks […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.