Manastirliu telefonon aktoren, Tinka Kurti: Faleminderit, por nuk kam probleme shëndetësore

0
120Pas shqetësimit të ngritur në media për problemet shëndetësore të aktores Tinka Kurti, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka telefonuar personalisht aktoren e madhe për nevojën për kujdes shëndetësor, duke shprehur gatishmërinë për ta ndihmuar. “Faleminderit, por nuk kam probleme shëndetësore”, është shprehur aktorja e njohur, duke hedhur poshtë tymnajën e ngritur […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.