Foto/ Kush është 28 – vjeçari që ra nga lartësia. E fejuara dedikim prekës

0
137Ky është Orgest Fezga, një i ri nga qyteti i Sarandës, i cili një ditë më parë humbi tragjikisht jetën, pasi ra nga lartësia. 28 – vjeçari, po montonte një ashensor në një pallat në ndërtim, kur u rrëzua dhe gjeti vdekjen. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 12:50 të së enjtes, në Shkozet të Durrësit. Fezga mësohet se banonte në fshatin Gjashtë të Sarandës dhe kishte një aktivitet, që merrej me montimin e ashensorëve. I riu, i cili u përcoll këtë të premte për në banesën e fundit, ishte i fejuar me Sidorelën, një vajzë nga Saranda. Kjo e fundit në një postim në rrjetet sociale shprehu dhimbjen e madhe për humbjen e njeriut të saj të zemrës. “Dashuri […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.