Video/ Zërat për tradhti dhe fotot me femra, DJ Vin Veli flet për ndarjen nga Bora Zemani

0
175Ndarja e çiftit të njohur DJ Vin Veli dhe moderatores Bora Zemani është përfolur gjatë në rrjetet sociale, por asnjë prej tyre nuk ka pranuar të flasë më parë lidhur me këtë. Sot, Vin Veli ishte i ftuar në studion e “Rudina”, në Tv Klan, nga ku pranoi se ai dhe Bora Zemani janë ndarë.  Deejay tha se ata nuk kanë qenë të martuar, por ka qenë një marrëdhënie shumë e rëndësishme. Ai sqaroi se shkak i ndarjes nuk ka qenë tradhtia, siç edhe është përfolur, ndërkohë që shtoi se rrethanat ndikuan për të mos qenë më bashkë. “Unë dua të jem i sinqertë dhe nuk dua të bëj lojëra sidomos me këtë pjesën.  Ne jemi ndarë si të gjithë […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.