E dashura punonte striptiste, i riu i vë zjarrin klubit

0
205

[ad_1]

Një i ri i ka vënë zjarrin club-it “JB’s Gentlemen’s Club” në West Virginia, SHBA, sepse nuk e kapërdinte dot faktin që e dashura e tij punonte striptiste. Creio Bishop, 21 vjeç i ka vënë zjarrin clubit në orën 3:30 të natës dhe më pas ka shkuar në një market. Policët e gjetën Bishop në […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.