Rreh gruan për vdekje dhe i bën foto për t’ju mburrur shokëve

0
104Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku Maxim Gribanov rrahu gruan e tij Anastasia Ovsiannikova, pasi ajo i kishte kërkuar të ndaheshin. Pas shkelmimeve dhe grushtave të shumtë për disa orë me radhë, ai filmoi të nxirat në trup të viktimës duke ja dërguar shokëve të tij me përshkrimin “e vënë nën kontroll”. 28-vjeçarja kishte mundur të telefononte shërbimet e emergjencës dhe pse e lënduar me plagë të shumta, gjakderdhje të brendshme dhe disa kocka të thyera. Ajo ra në koma dhe ndërroi jetë 6 ditë më pas. E ndjera ishte viktimë e dhunës prej vitesh por, sipas familjarëve, druhej ta linte bashkëshortin e saj nga frika se si ai mund të reagonte. Maxim Gribanov u dënua me […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.