Nga parukier te zjarrëfiks, ja disa nga profesionet e gjyqtarëve të Serisë A

0
217

[ad_1]

Një mister për fansat e futbollit është dhe profesioni i gjyqtarëve përveç arbitrimit. Gazeta e njohur italiane “Gazzetta dello Sport” ka bërë publike profesionet e disa gjyqtarëve më me emër në Serinë A. Profesionet janë nga më të ndryshmet, nisur nga parukier e deri te zjarrfikës. Taliavento-Parukier. Masa- Bankier. Banti- Agjent shitjesh.  Kalvarese- Inxhinier. Damato-Avokat. Orsato-Elektriçist. Mariani- […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.