Vota në OKB/ Ngjela: Rama trutharë si Enver Hoxha. Prite fatin tënd, ju duhet avokat

0
154

[ad_1]

TIRANË- Spartak Ngjela ka shpërthyer kundër kryeministrit Edi Rama dhe maxhorancës pas votës së Shqipërisë në OKB, kundër SHBA-ve mbi njohjen e Jerusalemit si kryeqytet i Izraelit. Kreu i Partisë Ligj dhe Drejtësi, deri pak muaj më parë shumë pro Ramës, Ngjela ka një shpjegim për votën kundër SHBA, që siç thotë ai lidhet me […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.