“Dyshe si kjo nuk ka parë bota”

0
120Aktori Drilon Hoxha, pjesë e kastit të “Dance With Me” ka zhvilluar një bisedë shumë interesante me ish-kryeministrin Sali Berisha. Përgjatë gjithë spektaklit ai e ka imituar me batutat e tij deputetin e Partisë Demokratike dhe në finalen e madhe, Driloni e ka takuar “sozinë” në zyrën e tij. Ish-Kryeministri ka uruar të gjitha shqiptarët për festa, si dhe të gjithë publikun e “Dance With Me”.  “Në radhë të parë doja të uroja të gjithë spektatorët e “Dance With Me” si dhe të gjithë shqiptarët. Dyshe si kjo s’ka parë bota, u shpreh lideri historik i së djathtës./tvklan.alSource link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.