Video/ Valbona Selimllari mban premtimin, kërcen vallen e Tropojës

0
214

[ad_1]

Ajo na kishte premtuar të gjithëve se në finalen e madhe të “Dance With Me” do të kërcente vallen e Tropojës dhe ja ku e mbajti fjalën. Valbona Selimllari, e veshur me kostumin tradicional dhe e shoqëruar nga balerinët profesionistë të Tv Klan ka interpretuar plot nur dhe elegancë vallen e Tropojës. Selimllari ka qenë një kërcimtare e vërtetë dhe ka marrë duartrokitjet e shumta të publikut./tvklan.al

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.