Zhduken 7 vajza brenda pak ditësh

0
123Shtatë vajza nga rajoni i Shkupit dhe Tetovës janë zhdukur brenda pak ditëve. Bëhet fjalë kryesisht për vajza shqiptare, të moshave nga 11 vjeç deri në 17 vjeç, bëjnë të ditur burime policore. Një lajmërim shqetësues ka bërë gjatë fundjavës një baba në Shkup. 38 vjeçari me inicialet D.S nga Shkupi ka lajmëruar në stacionin policor të Çairit se më 23 Dhjetor rreth orës 19:00 nga shtëpia e tij janë larguar në drejtim të panjohur dy vajzat e tij të mitura të moshave 11 dhe 15 vjeç. Një denoncim tjetër në stacionin policor të Çairit është bërë po ashtu më 23 Dhjetor, kur një baba 43 vjeçar ka alarmuar se në mbrëmje është zhdukur vajza e tij 15 vjeçe. Sipas […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.