Barcelona-Coutinho, braziliani në kërkim të një shtëpie në Spanjë

0
101Pak ditë më parë mediat në Spanjë dhe po ashtu në Angli raportuan se Barcelona dhe Coutinho shumë shpejt do të bashkohen pasi klubi katalanas ka gjetur gjuhën e përbashkët me Liverpul. Sinjali tjetër që e bën më të besueshëm këtë raportim është se Philipp Coutinho është në kërkim të një shtëpie në Barcelonë. Sipas […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.