Fjalët e para të Melek pas largimit nga “I Infiltruari”

0
704

[ad_1]

Ndjekësit e serialit “I Infiltruari” në ekranin e Klan Plus, nga mbrëmja e sotme do të duhet të mësohen pa një prej aktoreve më të dashura të këtij seriali, Melekun. Melek u qëllua për vdekje në momentin e saj më të lumtur, teksa priste t’i jepte lajmin më të mirë të dashurit të saj, Sarpit dhe atij që ajo e quan vëlla, Mertit. Në një postim të rrjetet sociale pas largimit nga seriali që ka thyer rekorde audience, veçanërisht i pëlqyer nga të rinjtë, aktorja Bensu Soral (Melek) shkroi se “çdo lamtumirë është një fillim i ri”. Për t’i dhënë lamtumirën nga seriali ishin mbledhur pothuajse të gjithë aktorët me të cilët ajo kishte kaluar disa muaj në xheshxhirim. Aktorja […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.