Real Madrid analizon krizën

0
164

[ad_1]

Futbollistët e Real Madrid kanë humbur motivimin. Sipas Cristiano Ronaldos kjo është arsyeja pse skuadra nuk po fiton më. Para seancës së fundit stërvitore, trajneri Zidane ka thurur në një analizë të gjithë lojtarët dhe stafin teknik për të diskutuar gjendjen që po kalon ekipi. Mbledhja ka zgjatur për afro 40 minuta ku sipas mediave spanjolle të gjithë kanë diskutuar, por kritikat kanë ardhur nga sulmuesi portugez Ronaldo. Ndërsa sipas kapitenit Sergio Ramos lojtarët nuk po i përmbushin detyrat në pozicionet e tyre në mënyrë që të shkohet tek fitorja. Aktualisht Real Madrid nuk po kalon një gjendje të mirë. Gjenden në vendin e 4 në kampionat dhe mjaft larg nga kreu.  Pas mbledhjes, raportohet se, lojtarët shfaqën humor të […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.