Video/ Aktorja tregon pse e thërrasin Cubi

0
527

[ad_1]

Aktorja e 2XL, Esmeralda Metka e njohur ndryshe si Cubi ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Ajo tregoi gjatë emisionit arsyen se përse e thërrasin Cubi, ndërkohë që shtoi se nuk është emër arti. Aktorja tha se emri Cubi ka lidhje me karakterin e saj, pasi që e vogël ka qenë si djalë. “Të gjithë çuditen kur e dëgjojnë emrin tim dhe presin që të jetë mashkull, por nëse i’u thonë që është femër presin një grua të madhe dhe kur dal unë një Cub i vogël të gjithë habiten. Në fakt emri lidhet me babain tim, duke qenë se e vogël kam qenë mistrece, kam qenë natyrë djali dhe më ka ngelur Cubi. Shumë e […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.