Rama e përsërit: Janari, muaji i fundit që konsumatorët të legalizojnë lidhjen e ujit pa penalizim

0
218

[ad_1]

LEZHË- Nga Lezha kryeministri Edi Rama e ka përsëritur thirrjen nga qytetarëve për legalizimin e lidhjeve të ujit dhe vendosjen e matësave. Ai tha se edhe në janar nuk do të ketë penalizime, por nga shkurti nëse zbulohen lidhje të palegalizuara të ujit dhe pa matësa do të ketë ndëshkime. “Dje kemi pasur një bashkëbisedim […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.