Meshkujt shqiptarë të çmendur pas Arielit…

0
224

[ad_1]

Teksa nuk ishin në transmetim, Ermal Mamaqi nuk la pa e ngacmuar Anxhelina Hadërgjonaj për Arielin, grimierin e famshëm të motrave Kardashian me të cilën ajo ndan të njëjtin apartament. Jashtë kamerave, Hadërgjonaj i tregon Mamaqit se Arieli, i cili është homoseksual, është shumë i pëlqyer nga meshkujt në Shqipëri. Ajo zbulon se grimieri është i regjistruar në një rrjet social për gay-t dhe se ka pasur shumë kërkesa. “Ju ça telefoni”, zbulon Hadërgjonaj, duke shtuar se as në Los Angeles nuk kishte pasur aq shumë kërkesa. Ky është një tjetër moment i shfaqur mbrëmjen e sotme në “Best of” të “Xing me Ermalin”. Mamaqi: Ku është Arieli? Hadërgjonaj: Nuk erdhi. Mamaqi: Nuk erdhi? Hadërgjonaj: Jo. Mamaqi: Ej, po ai […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.