Shembet tavani në një klub nate, plagosen 26 persona

0
142Një tavan ka rënë në një klub nate në Madrid, duke plagosur 26 vetë, thanë autoritetet spanjolle. Mësohet se 11 nga të plagosurit kanë marrë plagë të shumta dhe janë dërguar në spital, ndërsa të tjerët janë trajtuar në vendngjarje. Policia dhe shërbimet e emergjencën kanë shkuar menjëherë në vendngjarje. Fatmirësisht nuk ka pasur viktima. Autoritetet kanë nisur hetimet për të mësuar dhe shkaqet e ngjarjes./tvklan.alSource link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.