Video/ Dy të vrarë me armë zjarri në Vlorë

0
105Një përplasje me armë zjarri në ambientet e një lokali në fshatin Gjormë të Vlorës, u ka marrë jetën 2 të rinjve këtë të hënë. Paraprakisht mësohet se ngjarja ka ardhur si pasojë e një konflikti për motive të dobëta, autor i së cilit është 33-vjeçari Artjon Shenaj. Ai ka qëlluar me armë zjarri 35-vjeçarin Mariglen Mema, duke i marrë jetën. Më pas, autori është larguar për në shtëpinë e xhaxhait, ku dhe është vetëvrarë. Gazetari i ABC News, Enton Nika thotë se gjithçka dyshohet se ka ndodhur si pasojë e një sherri banal të ndodhur në lokalin e fshatit. Dy viktimat kanë jetuar prej vitesh jashtë vendit dhe dyshohet se konflikti mes tyre ka filluar që në emigracion. Nga hetimet rezulton […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.