Sharon Stone puthje dhe përqafime me të dashurin e ri në moshë (Foto)

0
98SHBA – Sharon Stone është gjithmonë në qendër të thashethemeve. Edhe pse për dy muaj aktorja e njohur do të festojë 60-vjetorin e lindje mbetet ende sensuale dhe seksi. Kohët e fundin Sharon Stone ka thënë se nuk është në kërkim të dashurisë, një ditë më parë ajo u fotografua duke u puthur me të […]Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.