FOTO/ Rita Ora shfaqet me të brendshme në Hong Kong

0
192

[ad_1]

Sukseset për vajzat kosovare që kanë arritur famë në botë s’kanë të ndalur. Njëra prej tyre është Rita Ora, e cila e ka përmbyllur suksesshëm vitin 2017, me shumë projekte dhe turne në vende të ndryshme të botës. Me këtë ritëm, ajo e ka filluar edhe vitin 2018, tashmë ajo këto ditë është e angazhuar […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.