Operacion kundër militantëve terroristë në Stamboll, 54 të arrestuar

0
303

[ad_1]

Në operacionet kundër organizatës terroriste DEASH (Shteti Islamik i Irakut dhe Levantit) të kryera në Stamboll të Turqisë janë arrestuar 54 persona, raporton Anadolu Agency (AA). Ekipet e Departamentit të anti-terrorit nisën një operacion për të arrestuar njerëzit të cilët dyshohen se kanë vepruar në emër të DEASH-it dhe se kanë përgatitur akte terroriste. Bastisjet […]

[ad_2]

Source link

LEAVE A REPLY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.