22.4 C
New York
Tuesday, July 7, 2020
Home Tags Shqip

Tag: shqip

Çdo ditë në urgjencë të prekur nga virozat, por s’ka fruth

Në Lezhë shumë banorë janë prekur nga virozat e stinës, por sipas mjekëve nuk ka epidemi. Sikurse nuk raste të shtruar me Fruth....

Avionët turq bombardojnë qytetin në kufi

Avionët turq kanë nisur të shtunën bombardimin e objektivave kurde në qytetin e Afrinit në Sirinë veriore, në një lëvizje që ka gjasa...

Video/ Oriola Marashi në gjurmët e Encës?

“Jo vetëm modë” këtë të shtunë i ka kushtuar vëmendje Oriola Marashit, një emër që po kthehet në fiksimin e ri të showbiz-it...

ZONE E LIRE – EMISIONI 598

ALKETA HAXHIU, NERTIL XHANI, GERALD SHIMA, ERIS HOXHA, IBRAHIM SELISHTA, LOREDANA DUSHKU, BLEDIAN BALLA, ULIAN XHANI, FRANÇESKA SELAJ, RANDO JONUZI, ENKEL ZELA, UENDI...

Pep Guardiola në synimet e PSG

Pep Guardiola është objektivi kryesor i Paris St-Gemain. Trajnerit të Manchester City i mbeten edhe 16 muaj nga kontrata e tij prej 15...

Pije falas nëse vjen e zhveshur…

Një klub nate në provincën e Buenos Aires, i quajtur il Casa Bellha club, ofronte pije falas për të gjitha vajzat që uleshin...

Video/ “Evoluimi” i Morena Tarakut dhe Rashel Kolanecit

Ato janë supermodelet e shekullit të ri. Bella, Gigi Hadid dhe Kendall Jenner konsiderohen si treshja e shenjtë e sfilatave dhe revistave më...

Hap fals i Atletiko Madrid

Atletico e Madridit bëri një hap fals në shtëpi me Girona. Takimi përfundoi barazim 1-1. Skuadra e Simeone, shënoi e para me Antoine...

XHESURI DHE E BUKURA – EPISODI 35

Xhesuri shkon në polici për t’u ankuar lidhur me ndërprerjen e ujit dhe elektricitetit, por do të përballet me akuza të ashpra. Korhan...

Edicioni i lajmeve Tv Klan 20 Janar 2018

Edicioni i lajmeve Tv Klan 20 Janar 2018 Source link
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS